Czy Górnik zwycięży Victorię?

Emocje koszykarskie i siatkarskie. Pod znakiem tych dyscyplin upłynie rozpoczynający się dziś w regionie sportowy weekend. Nie zapominajmy jednak o piłce nożnej. Przed nami kolejne serie spotkań III i IV ligi. Na konińskie boisko powraca też lider Ekstraligi kobiet – Medyk Konin.

Ale po kolei. Nasz jedyny trzecioligowiec – Sokół Kleczew wybiera się do Dopiewa, na pojedynek z plasującym się na czternastej pozycji GKS-em. Przypomnijmy Sokół po słabszym początku sezonu nabrał wiatru w żagle. Podopieczni Tomasza Mazurkiewicza jadą pod Poznań po szóste zwycięstwo z rzędu.

Teraz czwarta liga. W sobotę w Koninie pojedynek faworytów tej klasy rozgrywkowej. Lider – Górnik Konin zagra przy Podwalu z czwartą w tabeli Victorią Września. Początek potyczki o godz. 16:00.

Przed własną publicznością tego samego dnia zaprezentują się piłkarze Olimpii Koło i LKS Ślesin. Pierwsi zagrają o 15:00 z KKS Kalisz, drudzy staną godzinę później naprzeciw Gromu Wolsztyn. W niedzielę na stadion wybrać się mogą także fani Warty Krzymów, która o 16:00 podejmie Victorię Ostrzeszów.

Na wyjeździe o kolejne punkty powalczy SKP Słupca. Zawodnicy Waldemara Przysiudy udadzą się pojutrze do Mroczenia na mecz z Orłem.

I jeszcze Medyk Konin. Najlepiej spisujący się dotychczas w rozgrywkach kobiecej ekstraligi zespół podejmie jutro na stadionie przy ul. Podwale drużynę Mitecha Żywiec. Pierwszy gwizdek o godz. 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.

Facebook
Instagram
YouTube
Follow by Email