Impreza rozpoczęła się na rynku, z którego orkiestry przemaszerowały w kierunku stadionu. Każda z nich zaprezentowała własny repertuar oraz układy przygotowane przez mażoretki. Największe zainteresowanie publiczności wzbudził występ Orkiestry “Quantum” z Rychwała, która na kleczewskiej alei 600-lecia pokazała prawdziwy show.
Orkiestry Dęte przeszły ulicami Kleczewa
Marsz paradny główną ulicą Kleczewa i koncert na stadionie Miejskim. Z takich elementów składał się wczorajszy XIII Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych, podczas którego 11 zespołów walczyło o “Kleczewską Wieżę”.
Szkoda, że orkiestra z Rychwała miała drugie miejsce za przemarsz, pokazali klasę na ulicy i za coś takiego powinni mieć pierwsze miejsce w kategorii marszowej.
Brawo Rychwał
Szkoda że organizatorzy nie poinformowali wykonawców że można wykonać musztrę w przemarszu Musztrę miała przygotowaną Nekla Swarzędz i Środa Wlkp. Nekla wg.programu zrobiła elementy musztry czego nie zrobiła żadna orkiestra. Poza tym było miło i dziękujemy za gościnę
Gratuluje Wilczynowi za zdobycie pierwszego miejsca. 🙂