Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 27.05.2024 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

BAL MARZEŃ to spotkanie ludzi o wielkich sercach

Wąsosze, Konin 12.04.2023 21:41

BAL MARZEŃ to spotkanie ludzi o wielkich sercach

W Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka "PODAJ DALEJ" odliczane są już dni, a za chwilę odliczane będą już tylko godziny do rozpoczęcia Balu Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ. To taki mały jubileusz Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka, bo bal odbywa się po raz piąty. To również wielkie święto Przyjaciół Fundacji, ponieważ powraca po trzyletniej przerwie. Tegoroczny bal odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej w Golinie, która zamieniona zostanie w przepiękną salę balową. Imprezie przyświeca oczywiście ważny cel, ponieważ cały dochód z Balu Marzeń przeznaczony zostanie na uruchomienie mieszkań dla osób z najcięższą niepełnosprawnością, które tworzone są w Osadzie Janaszkowo w Wąsoszach.Mieszkania umożliwią ludziom, którzy wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, prowadzenie niezależnego życia, decydowanie o sobie i realizowanie swoich planów i marzeń. W Osadzie Janaszkowo od blisko dwóch lat działa już część rehabilitacyjna, a uruchomienie mieszkań to kolejny etap ogromnej, remontowej inwestycji w Wąsoszach w Gminie Ślesin.

W trakcie balu wystąpi fantastyczny kwartet artystów Szafa Gra, który przeniesie jego uczestników w muzyczny klimat lat 70-tych i 80-tych. Część oficjalną poprowadzi Przyjaciel Śp. Doktora Piotra Janaszka, Patrona Fundacji Zygmunt Chajzer i Miss Polonia Krystyna Sokołowska. Organizatorzy pragną zapewnić Gościom wydarzenia dużo dobrej muzyki do zabawy, a więc towarzyszyć im będzie przez całą noc również  DJ Mikołaj jaruga.

Na Gości balu czeka również występ niesamowitej formacji tancerek na wózkach, które pokażą, że niemożliwe nie istnieje.

Bal Marzeń, to impreza charytatywna, podczas której organizatorom udaje się łączyć doskonałą zabawę z pomaganiem, a zatem na Gości balu czeka mnóstwo atrakcji. Ponad 250 wartościowych prezentów na loterii  to zarówno vouchery na luksusowe zabiegi kosmetyczne, czy treningi strzeleckie, jak również wina, słodkości, sprzęt survivalowy, wartościowe książki i płyty z autografami autorów i wykonawców, zaproszenia do teatru, zapasy Primabiotic Collagenu. A także unikatowe przedmioty na aukcję, a wśród nich rękawice bokserskie z autografem Mike’a Tysona!!!, obrazy zaprzyjaźnionych artystów, suknie od znanych projektantów mody, sportowe niespodzianki od Lecha Poznań, Adrianny Sułek, Piotrka Żyły, lot paralotnią i weekend nad morzem i tradycyjnie dzieło Szymona Brodziak:

https://bit.ly/40ZBVNh

Organizatorom wydarzenia zależy na tym, aby na balu spotkali się Przyjaciele Fundacji PODAJ DALEJ, to zarówno osoby, które były na każdym lub prawie każdym naszym balu, ale to również osoby, które słyszały o Fundacji a chcą się przekonać jak działa Fundacja.

Bardzo często stali Goście balu wraz z każdą kolejną imprezą zapraszają swoich Przyjaciół i dzięki temu z niewielkiego balu, który odbył się w 2016 roku aż do poprzedniego balu, na którym goszczono 300 osób. A ile będzie w tym roku? Wciąż jeszcze są miejsca. (Rezerwacji miejsc dokonywać można mailem bal@podajdalej.org.pl bilet cegiełka wynosi 225 złotych). 

Fundacja serdecznie zaprasza na V. Charytatywny Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ wszystkich ludzi, którzy chcą wspierać Podopiecznych Fundacji i do zobaczenia 22 kwietnia w Golinie.

Zaproszenie:

https://bit.ly/3GE5Cv7

Link do wydarzenia:

V. Charytatywny Bal Marzeń Fundacji PODAJ DALEJ | Facebook


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)