Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 21.06.2024 r. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ocena: 1
1 0

19 urodziny Fundacji PODAJ DALEJ

Konin 02.03.2023 21:34

19 urodziny Fundacji PODAJ DALEJ

Luty to nie tylko czas Walentynek, ale również miesiąc, w którym powstała Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Rejestracja Fundacji odbyła się 26 lutego 2004 roku. Choć 19 urodziny nie są okrągłą okazją do świętowania, to w niedzielę, w dniu urodzin Fundacji, w mediach społecznościowych pojawiło się sporo filmików.Podopieczni, Pracownicy, Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji mówili o tym, z czym kojarzy im się Fundacja, czym dla nich jest, a także czego życzą naszej fundacyjnej społeczności. To bardzo wzruszające nagrania, które można obejrzeć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=GMJ9ax2zbgM 

W poniedziałek (27.02) wszyscy goście, którzy odwiedzili Fundację na ulicy Południowej 2a w Koninie, otrzymali pyszny tort! Fundacja dziękuje za kwiaty, życzenia i wyrazy sympatii oraz cieszy się , że są Państwo z nimi i wspieracie Podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ, ponieważ jest to bardzo ważna pomoc.

Fundacja jest organizacją pożytku publicznego i można wspierać naszych Podopiecznych przekazując 1,5% podatku nr KRS 0000 197058.

Pięknie dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie będziemy hucznie obchodzić 20. urodziny Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

#urodziny PODAJ DALEJ

Podaj Dalej


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)