Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.03.2023 r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Ocena: 2
2 0

Pływać każdy może...

Konin 01.02.2023 14:53

Pływać każdy może...

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ poszukuje dzieci w wieku 6 - 12 lat z orzeczoną niepełnosprawnością narządu ruchu, które chciałaby się nauczyć pływać!
Fundacja prowadzi zajęcia w wodzie dla osób z niepełnosprawnościami już od 18 lat. Dotychczas były one traktowane jako jedna z form zajęć rehabilitacyjnych.

Z doświadczenia Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka "PODAJ DALEJ" wiedzą oni, jak bardzo dzieci z niepełnosprawnością mają ograniczone możliwości uprawiania sportu. Wiele z dyscyplin wymaga zakupu specjalistycznych urządzeń czy sprzętu, a w przypadku pływania wystarczą głównie chęci no i osoba, która poprowadzi zajęcia. Dlatego fundacja oferuje bezpłatne zajęcia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Wziąć w nich mogą mieszkańcy Konina, ale również z terenu powiatu konińskiego czy powiatów ościennych, a chętne osoby organizatorzy zapraszają już na spotkanie do Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ w dniu 9 lutego o godzinie 16:00 (czwartek), na którym osoby zainteresowane będą mogli dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły.

Pływać każdy może...


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)