Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 04.02.2023 r. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki

Ocena:

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie

Konin 07.12.2022 21:46

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie

W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie zaproszono naszą redakcję na dzień 09.12.2022 roku na obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych. Zaproszenie otrzymaliśmy drogą poczty elektronicznej.


Jak poinformowała nas Pani Małgorzata Burska - Zrobczyńska, o godzinie 10:30 Rada Rodziców będzie prowadziła kawiarnię i świąteczny kiermasz.

O godzinie 11:30 odbędzie się natomiast uroczysty apel, gdzie między innymi zostaną wytypowani Wolontariusze roku 2022.

Tego dnia klasy masowe wraz z klasami integracyjnymi mają wspólne warsztaty oraz włączają się w akcję przygotowania kartki świątecznej dla dziewczynki z zespołem Downa - mieszkanki Poznania - Poli, której marzeniem jest dostać dużo kartek.

AKTUALIZACJA!!!

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy na adres naszej poczty elektronicznej następującą wiadomość:


Przepraszamy, niestety musimy odwołać jutrzejsze zaproszenie na Międzynarodowy Dzień Wolontariusza i Osób Niepełnosprawnych z przyczyn niezależnych od szkoły. Owe wydarzenie planujemy 05.01.2023 roku. Więcej informacji prześlemy bliżej uroczystości.
Pozdrawiam Małgorzata Burska - Zrobczyńska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)