Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 28.05.2022 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Ocena:

Pierwszy PIKNIK RODZINNY

Wąsosze 11.06.2021 10:46

Pierwszy PIKNIK RODZINNY

Już w najbliższą niedzielę, to znaczy 13 czerwca 2021 r. w Osadzie Janaszkowo  w Wąsoszach w gminie Ślesin, odbędzie się pierwszy PIKNIK RODZI NNY dla najmłodszych Podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ i ich Rodziców.


Dla najmłodszych Podopiecznych Fundacja przygotowała wiele atrakcji, które prowadzone będą na świeżym powietrzu przez animatorów i wolontariuszy. Rodzice natomiast zaproszeni zostaną na jogę nad jeziorem, kwieciste warsztaty  i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ponadto czas uświetni uczestnikom pikniku występ Grupy TEATRalni z PODAJ DALEJ, która od kilku miesięcy przygotowuje spektakl pt. „Janosik".

Na pikniku uczestnicy spotkają się również z aktorami, którzy wzięli udział w nagraniu słuchowiska o Lisku Ibisku. Lisek Ibisek pomaga dzieciom zrozumieć świat  www.lisekibisek.pl

Ekipa Fundacji ogromnie cieszy się, że mimo tego, iż Osada Janaszkowo wymaga jeszcze wielkich remontów,  udało im się oddać do użytku pierwszą część obiektu, w której znajdują się sale rehabilitacyjne, szatnie i świetlica.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)