Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 24.02.2020 r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Ocena: 1
1 0

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka w gronie laureatów

Konin 11.10.2017 11:46

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka w gronie laureatów

Od 11 lat przyznawane są nagrody za najlepiej sporządzone raporty z zakresu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. 10 października 2017 ogłoszeni zostali laureaci tegorocznej edycji konkursu. Zgodnie z werdyktami najlepiej dane niefinansowe za 2016 rok zaraportowali: CEMEX Polska, PKN ORLEN, Bank Zachodni WBK, Budimex, Lafarge i Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Konkurs Raporty Społeczne organizują: Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte.


Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ otrzymała nagrodę za najlepszy raport organizacji pozabiznesowej. Nagrodę odebrali Zuzanna Janaszek - Maciaszek, Prezes Fundacji oraz Maciej Wiatrowski, który współtworzył Fundację w 2004 roku.

- Wiemy, że życie nie zawsze układa się tak, jakbyśmy chcieli, ale to nie oznacza, że nie możemy być szczęśliwi. Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w niezależnym życiu, nie może odbierać uśmiechu i ograniczać pasji!–podkreśla Maciej Wiatrowski. A Zuzanna dodaje:

-Dlatego od początku istnienia Fundacji działamy nie DLA, ale WSPÓLNIE z osobami niepełnosprawnymi. I efekty naszych wspólnych działań pokazujemy w naszym Pierwszym Raporcie Oddziaływania Społecznego. Raport pokazuje również, że jesteśmy gotowi, aby być partnerem dla biznesu, działamy profesjonalnie, odpowiedzialnie i transparentnie, a to podstawa współpracy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje: