Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 24.02.2020 r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Ocena: 2
3 1

Konin: Trwa budowa kolejnego podjazdu na osiedlu "Zatorze"

Konin 11.09.2017 12:18

Konin: Trwa budowa kolejnego podjazdu na osiedlu

Trwa właśnie budowa pochylni do jednego z bloków na konińskim osiedlu “Zatorze”. To już kolejna tego typu – zapowiadana wcześniej przez Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej “Zatorze”, Pana Macieja Ostrowskiego –  inwestycja w ostatnim czasie. I pewnie nie ostatnia, bo na swoją kolej czekają kolejne zapowiadane inwestycje!


Pochylnia budowana przy bloku wysokim (wieżowcu), który znajduje się przy ulicy Karłowicza 10 jest kolejnym podjazdem, który powstaje w ramach zapowiedzi Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej “Zatorze”. Wcześniej powstał podjazd do wieżowca przy ulicy Moniuszki 4, ma również być budowana pochylnia do bloku wysokiego przy ulicy Wieniawskiego 7. Docelowo w pochylnie mają być wyposażone wszystkie należące do Spółdzielni Mieszkaniowej “Zatorze” wieżowce, które dotąd jeszcze takich udogodnień się nie doczekały.
Na zdjęciach widać, że wymiany wymaga także część znajdującego się przy bloku chodnika. Niestety, nie ma jej na zapowiedzianej przez Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Zatorze” liście ścieżek, które w tym roku czeka modernizacja…
Poza budową podjazdów do wieżowców trwają również wymiany chodników na osiedlu. To również było zapowiadane przez Prezesa Ostrowskiego i także jest konsekwentnie realizowane. Zawsze powtarzam, że takie udogodnienia są przydatne nie tylko dla osób z niepełnosprawnościami, lecz także dla matek z dziećmi w wózkach, osób starszych lub rowerzystów.

Robert Woźniak


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje: