Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 03.10.2023 r. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Ocena:

Świąteczne skarpetkowe szaleństwo w Galerii nad Jeziorem

Konin 06.12.2021 10:10

Świąteczne skarpetkowe szaleństwo w Galerii nad Jeziorem

Tysiąc par skarpet w zabawne, świąteczne wzory przygotowała Galeria nad Jeziorem dla swoich klientów. Można w nich zabłysnąć przy świątecznym stole, ale może to być również wspaniały prezent na Mikołaja lub pod choinkę. Nietypowe, kolorowe wzory przyciągają wzrok i wywołują szczery uśmiech na twarzy. Wystarczy tylko w dniach 6-12 grudnia zrobić zakupy w Galerii nad Jeziorem i odebrać fantastyczne skarpetki. W zabawie można wziąć udział codziennie, a zatem jest szansa, aby zgarnąć 7 różnych, wesołych i ciepłych par skarpet.


Zabawa rozpocznie się 6 grudnia i będzie trwała przez cały tydzień do 12 grudnia. Każdy, kto zrobi zakupy w Galerii nad Jeziorem za minimum 50 złotych może wziąć udział w świątecznej akcji. Można łączyć maksymalnie dwa paragony (z wyłączeniem tych z hipermarketu Carrefour). Później wystarczy zarejestrować paragony na stoisku świątecznym, które będzie czynne codziennie od 11.00 do 20.00 i odebrać cieplutkie, kolorowe skarpety świąteczne. Każdego dnia można powalczyć o jedną parę skarpet, ale też codziennie pojawiać się będą zupełnie inne wzory. To prawdziwa okazja na zebranie kolekcji 7 par odlotowych skarpet, które ogrzeją stopy po długim spacerze lub zimowym szaleństwie albo mogą się stać świetnym prezentem pod choinkę.

Warto dodać, że to nie koniec skarpetkowych atrakcji w Galerii nad Jeziorem. W dniach 13-26 grudnia na Facebooku Galerii zaplanowany jest konkurs. Może w nim wziąć udział każdy. Wystarczy sfotografować się w swoich ulubionych, nowych lub noszonych od lat skarpetkach. Do wygrania są karty podarunkowe do wybranych salonów. Więcej informacji na fanpage’u.

„W Galerii nad Jeziorem staramy się, żeby w tym świątecznym okresie nie tylko było miło i rodzinnie, ale także wesoło, bo przecież jest się z czego cieszyć, gdy na horyzoncie pojawiają się najpiękniejsze święta w roku. Rokrocznie jest nam niezmiernie miło, że możemy towarzyszyć mieszkańcom Konina i okolic w przygotowaniach do świąt. To wyjątkowy czas. W tym roku postawiliśmy na małe, kolorowe, praktyczne upominki – jesteśmy przekonani, że ucieszą naszych Klientów i wywołają uśmiech na ich twarzach” - mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem zawsze stara się pozytywnie zaskakiwać swoich klientów, przygotowując akcje i promocje, które wzbogacają codzienną ofertę handlową. To znakomite miejsce do robienia zakupów w 70 butikach i punktach usługowych. To także najlepsza oferta spędzenia czasu wolnego, rekreacji i rozrywki w mieście. To właśnie tu znajduje się największe w Koninie kino Helios. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)