Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 18.07.2024 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Ocena:

Galeria nad Jeziorem rusza z akcją ZWIERZAKI ADOPCIAKI

Konin 20.10.2022 21:43

Galeria nad Jeziorem rusza z akcją ZWIERZAKI ADOPCIAKI

Galeria nad Jeziorem wspiera bezdomne czworonogi i rozpoczyna akcję „Zwierzaki Adopciaki”. Na facebookowym profilu centrum handlowego można oglądać teraz zdjęcia zachęcające do adopcji psów oraz kotów zamieszkujących na co dzień Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Przy fotografiach znajdują się opisy charakterów i upodobań czworonogów, dzięki czemu można lepiej poznać zwierzaki, które czekają na nową, kochającą rodzinę.
Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie każdego dnia robią wszystko, by zapewnić czworonożnym podopiecznym jak najlepsze warunki, jednocześnie wiedząc dobrze, że żadne schronisko, nigdy nie zastąpi zwierzakom kochającej rodziny. Dlatego tak ważne dla przyszłości mieszkańców schroniska są wszelkie przedsięwzięcia promujące ich adopcję.

Z taką inicjatywą rusza Galeria nad Jeziorem. Pod hasłem „Zwierzaki Adopciaki” rozpoczyna akcję na swoim fanpage na Facebooku. Cyklicznie będą pojawiać się na nim zdjęcia psów i kotów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie, zachęcające do ich adopcji. Obok fotografii umieszczona będzie metryczka czworonoga wraz z opisem jego charakteru oraz upodobań, dzięki czemu można łatwiej dobrać pupila do usposobienia, stylu życia czy możliwości rodziny.

- W ten prosty sposób chcemy przybliżyć mieszkańcom Konina i okolic losy bezdomnych zwierząt, które czekają na nowy, ciepły dom. Osoby, które pragną zaprosić do swojej rodziny czworonożnego przyjaciela mogą zrobić to teraz razem z nami. Każdego, komu mocniej zabije serce na widok, któregoś ze zwierzaków prosimy o bezpośredni kontakt ze schroniskiem – telefonicznie lub na Facebooku https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzatkonin, które przeprowadzi już cały proces adopcji zgodnie ze swoimi warunkami. Dla nas każda taka adopcja będzie osobistą radością. – mówi Anna Frydrysiak Shopping Center Director, Galeria Nad Jeziorem Konin.

Opiekunowie, którzy przygarnęli zwierzaka z tego schroniska mogą także na profilu Galerii nad Jeziorem podzielić się zdjęciami oraz własną historią, by w ten sposób zainspirować innych lub pomóc im w podjęciu właściwej decyzji o adopcji domowego pupila.

Zdjęcia kotów i psów, które czekają na nowy dom można oglądać ma fanpage Galerii nad Jeziorem
https://www.facebook.com/GaleriaNadJeziorem


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)