Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena:

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Wyszyna

Wyszyna, Turek 06.03.2023 23:32

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Wyszyna

W dniu 4 marca obyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Wyszyna. Prowadzącym zebrania został prezes jednostki Mirosław Janiak.

Prezes powitał przybyłych gości: Wójt Gminy Władysławów Elżbietę Klanowską, Przewodniczącą Rady Gminy Krystynę Michalak, aspiranta sztabowego PSP Turek Damiana Bąkowskiego, Komendanta Gminnego ZOSP RP Gminy Władysławów Witolda Dębińskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Tureckiego Piotra Szewczyńskiego, Radnego Powiatowego Zdzisława Wojtkowiaka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyszynie Małgorzatę Klimaszewską, Radnych Gminy, Przedstawicielki Stowarzyszenia Wyszyńskie Kasztelanki, druhów i druhny z OSP z terenu gminy.

Minutą ciszy uczczono zmarłych druhów tamtejszej jednostki. Rozliczenie z działalności za rok 2022 przedstawili skarbnik i druhowie z zarządu jednostki. Przedstawiono plan pracy na rok 2023 w strażnicy i w życiu kulturalnym i sportowym.
 
Najstarszym druhem jednostki jest druh Zygmunt Kaniewski (lat 94) - uczestnik zebrania. SZACUNEK! Najwięcej wyjazdów do zdarzeń i akcji miał druh Tomasz Rebas 33 ZAWSZE GOTOWY KIEROWCA WOZÓW BOJOWYCH OSP WYSZYNA.

Jednostka czeka na nowy samochód bojowy - to cel marzenie OSP Wyszyna. Osoby zaproszone w krótkich wypasieniach nie szczędziły miłych i ciepłych słów pod adresem OSP Wyszyna. Miłym akcentem na zebraniu były kwiaty i życzenia dla pan z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zaprezentowała swoją kronikę Brawo MDP.

PODZIĘKOWANIA ZOSTAŁY SKIEROWANE DO GOŚCI ZA WPISY DO KRONIK. ZARZĄD OSP otrzymał jednogłośnie ABSOLUTORIUM. Podziękowania za zaufanie pod adresem wszystkich tych, którzy pomagają i wspierają JREDNOSTKĘ OSP Wyszyna.  

Zadania za rok 2022 zostały wykonane 
Absolutorium Zarządowi OSP Wyszyna 
Na rok 2023 jednogłośnie Przyznane 
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Wyszynie wie czego chce 
Kronikę już swoja mają piszą i działają
BRAWO

Czuwamy nad bezpieczeństwem naszej 
małej  Ojczyzny Wyszyny i Władysławów Gminy 
OSP Wyszyna 
"BOGU NA CHWAŁĘ LUDZIOM NA RATUNEK"
Kronikarz OSP Wyszyna Andrzej Burszewski
 

OSP Wyszyna


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)