Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.03.2023 r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Ocena:

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni wybrała Zarząd Koła Okręgu Wyborczego nr 37

Wielkopolska, Konin 21.02.2023 23:48

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni wybrała Zarząd Koła Okręgu Wyborczego nr 37

20 lutego 2023 roku w okręgu wyborczym 37 został wybrany zarząd Partii Polski 2050 Szymona Hołowni. W wyborach przeprowadzonych wśród członków Partii naszego regionu został wyłoniony pięcioosobowy Zarząd. Przewodniczącym Okręgu 37 został Robert Gajda z Koła, pierwszym Vice przewodniczącym Mikołaj Marcinkowski z Konina, drugim Vice przewodniczącym Aneta Kłopot-Wartecka ze Środy Wielkopolskiej, Skarbnikiem Wioletta Slanina z Konina a Sekretarzem Bartek Gawrecki z Gniezna. Ponadto z subregionu konińskiego członkiem  Zarządu Regionu Wielkopolski został Paweł Adamów – Wiceprezydent Konina. Delegatem na zjazd krajowy został Mikołaj Marcinkowski.


Paweł Adamów:

Po Think-thanku oraz Stowarzyszeniu rozwijamy III filar działalności czyli partię Polska 2050 Szymona Hołowni w subregionie Konińskim. Struktury rozwijają się bardzo dynamicznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Oczywiście w pierwszej kolejności do działalności partyjnej, ale jeżeli ktoś nie chce zapisywać się do partii, może działać w ramach naszego Stowarzyszeniu albo w ramach grup eksperckich.

Robert Gajda:

- Cieszę się z jednogłośnego zaufania jakim obdarzyli mnie członkowie naszej Partii w Okręgu Wyborczym 37. Biorąc pod uwagę, że nasz okręg jest bardzo rozległy i skupia takie miasta jak Gniezno, Konin, Września, Słupca, Turek, Środa Wielkopolska, Śrem oraz moje rodzinne miasto Koło, czeka mnie dużo pracy w terenie. Patrząc na zaangażowanie  członków Zarządu jak i pozostałych działaczy naszego ruchu, jestem spokojny o dobre przygotowanie nas do maratonu wyborczego. Oczywiście zachęcam wszystkich zainteresowanych działaniem dla dobra Polski, aby przystąpili do nas i uwierzyli, że zmiany są możliwe i to my mamy na to wpływ.

Mikołaj Marcinkowski:

Cieszę się kredytem zaufania, który dostałem i nie mogę się doczekać współpracy z nowym Zarządem oraz pracy na rzecz regionu w szczególności subregionu Konińskiego. Jest to dla mnie duże wyróżnienie, cieszę się, że młode osoby są zauważane.

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni wybrała

byłykacyk Data: 26.02.2023 17:13 ID:12693
Przyjrzyjcie się dokładnie. Stara agentura,PZPR-owcy i ich PO-ciotki,czyli odpady nie mające szans w innych partiach.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)