Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 05.03.2024 r. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii

Ocena:

Co to jest bonus bez depozytu?

03.10.2022 06:18

Co to jest bonus bez depozytu?

Konkurencja wśród nowoczesnych kasyn jest bardzo duża. Platformy gier komputerowych starają się aktywnie przyciągać użytkowników. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi do tego celu jest rozdawanie bonusów. Ekskluzywne bonusy bez depozytu i inne prezenty, które nie wymagają wpłaty, są szczególnie popularne wśród graczy. Takie prezenty dają Ci możliwość rozpoczęcia gry na pieniądze bez konieczności dokonywania wpłaty. Dowiedzmy się, czym mogą być bonusy bez depozytu i za co są przyznawane.


Różne rodzaje bonusów bez depozytu

Najczęściej bonusy bez depozytu są przyznawane nowym graczom. Są one oferowane jako prezent powitalny. Takie promocje są najczęściej spotykane w nowych kasynach, a ich celem jest przyciągnięcie lojalnej publiczności. W niektórych przypadkach istnieją równoległe promocje na doładowanie konta.

Wiele kasyn oferuje prezenty bez depozytu także dla stałych graczy. Mogą to być:

●      Zachęty w ramach programu lojalnościowego po osiągnięciu kolejnego poziomu;

●      Za wykonanie jakiejś czynności, np. subskrybowanie kanału Telegram lub zainstalowanie aplikacji kasyna do pobrania.

Rodzaj przyznawanego bonusu zależy od wybranego kasyna. Najczęściej stosowane opcje to:

●      Premia pieniężna;

●      Freespins.

Wypłaty są najczęściej oferowane za niewielką kwotę pieniędzy. Nie są one przeznaczone do wypłaty. Pieniądze są dopisywane do konta bonusowego i mogą być wykorzystane wyłącznie na zakłady na automatach do gry. W tym przypadku gracz wybiera symulator, w którym chce postawić zakład. W niektórych kasynach można grać z bonusowymi środkami tylko na automatach, w innych można również obstawiać w symulatorach ruletki, gier karcianych.

Freespiny są przeznaczone dla określonych automatów do gry. Może to być pojedynczy przedział czasowy, wiele przedziałów czasowych lub przedziały czasowe pochodzące od tego samego dostawcy. Sam termin "Freespins" odnosi się do obrotów bonusowych, w których zakłady są stawiane na koszt kasyna. Z drugiej strony, wygrane są odbierane przez gracza. Wysokość zakładu jest określona w warunkach promocji. Najczęściej gra toczy się o minimalną kwotę, którą można postawić. Jednak do gry z darmowymi spinami z reguły wybierane są maszyny z wysokim RTP i mnożnikami do obliczania nagród. Dzięki temu można liczyć na duże wygrane.

Bonus darmowych spinów może być przyznany jako bonus jednorazowy, czyli wszystkie spiny za jednym razem, lub wielokrotny. W tym drugim przypadku freespiny są przyznawane w porcjach po upływie określonego czasu.

Warunki bonusów bez depozytu

Zazwyczaj promocje bez depozytu mają pewne ograniczenia. Wiele kasyn ustala maksymalną kwotę wygranych na darmowych zakrętach lub zakładach z bonusowymi środkami. Inną opcją są maksymalne limity wypłat. W tym przypadku wygrana może wynosić dowolną kwotę, ale wypłacić można tylko określoną kwotę.

Innym ważnym aspektem jest zasada stawiania zakładów. Dotyczy to prawie wszystkich kasyn. Jej głównym celem jest ochrona platformy przed łowcami bonusów, czyli użytkownikami, którzy rejestrują się wyłącznie w celu otrzymania zachęt, a nie w celu uprawiania hazardu.

Zasada stawiania zakładów polega na obstawianiu kwoty otrzymanego bonusu pomnożonej przez stawkę. Termin ten odnosi się do współczynnika obstawiania. Można go ustawić w kasynie dla wszystkich bonusów lub dla każdej promocji z osobna. Często obowiązują też ograniczenia dotyczące wysokości zakładów i rodzaju automatów do gry. Podczas stawiania zakładów tylko zakłady postawione na automaty bębnowe mogą być liczone w całości, podczas gdy gry symulacyjne, takie jak ruletka i gry karciane, mogą być liczone tylko częściowo lub nie być liczone w ogóle.

Należy pamiętać, że proces stawiania zakładów musi zostać zakończony przed zakończeniem aktywnej promocji. Ponadto, nie zaleca się graczom dokonywania wypłat w trakcie procesu obstawiania, ponieważ większość kasyn ma zasadę, że niewygrane bonusy przepadają.

Jak otrzymać bonus bez depozytu

Zasady przyznawania bonusu bez depozytu różnią się w zależności od kasyna. Jeśli jest to prezent powitalny, naliczanie zwykle wymaga jedynie rejestracji i aktywacji konta. W tym celu gracz musi wypełnić dane w osobistym gabinecie, a także potwierdzić dane kontaktowe (numer telefonu i adres e-mail). Po spełnieniu tych warunków zaliczenie następuje zazwyczaj automatycznie.

Aby otrzymać nagrody za subskrybowanie kanału Telegram lub zainstalowanie aplikacji mobilnej, zazwyczaj należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Za kody promocyjne nie można otrzymać bonusów od depozytu. Można je znaleźć w biuletynach informacyjnych kasyn, kanałach Telegramu, na stronach internetowych partnerów.

Bonus bez depozytu to okazja do postawienia zakładu bez konieczności dokonywania wpłaty. Ten rodzaj zachęty jest szczególnie popularny wśród nowych graczy, ponieważ daje możliwość rozpoczęcia obstawiania na automatach do gry bez konieczności wpłacania depozytu i otrzymywania prawdziwych wygranych.

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)