Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena:

Dokąd zaprowadzi Cię Poker?

28.07.2022 08:10

Dokąd zaprowadzi Cię Poker?

Wyobraź sobie, że ktoś z Twoich bliskich nagle znika w tajemniczych okolicznościach. Co zrobisz, by go odnaleźć? Wejdź do świata Bożeny Makowskiej, wciel się w rolę śledczego i… Niech prowadzi nas Poker.


Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. W krótkim odstępie czasu Brunonowi Bromskiemu umiera ojciec, a później z dnia na dzień znika jego matka – Bogna. Bohater jednak nie traci nadziei, że kobietę uda się odnaleźć całą i zdrową. Rozpoczyna intensywne poszukiwania, w których wspierają go nie tylko partnerka Olga i życzliwy sąsiad, ale także przyjaciele z aeroklubu.


Wraz z rozwojem poszukiwań okazuje się, że nikt nie potrafi ustalić, co dokładnie stało się z Bogną. Cała ekipa musi więc sięgnąć po nietypowe metody śledcze, by odnaleźć mamę Brunona. Czy dzięki nim trafią na właściwy trop?


Był przekonany, że musi go śledzić. Tam, skąd auto się wyłoniło, nie znajdowała się żadna droga ani parking. Toteż święcie wierzył, że za kierownicą siedzi ten, kto wie, co się stało z Bogną Bromską. Lekko przyspieszył, żeby zmniejszyć dystans dzielący go od obserwowanego samochodu. Choć starał się być ostrożny, czuł się bezpieczny w fordzie przyjaciela. Wpatrywał się w pojazd jadący przed nim i dostrzegł to, na czym mu najbardziej zależało. Fragment żółtej czapki nie pozostawiał złudzeń.


Uruchom wyobraźnię i przekonaj się, co spotkało Bognę Bromską!

 

 

 

 

Dokąd zaprowadzi Cię Poker?


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)