Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.02.2023 r. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana

Ocena:

Eksplozja kreatywności w Galerii nad Jeziorem

Konin 15.03.2022 20:39

Eksplozja kreatywności w Galerii nad Jeziorem

Już w najbliższy weekend, 18-19 marca w Galerii nad Jeziorem odbędzie się akcja dla miłośników zdjęć, gadżetów i zakupów w jednym. Przez dwa dni Klienci centrum handlowego będą mogli wymieniać paragony za zakupy na indywidualne, jedyne w swoim rodzaju etui na telefony.

Każdy lubi się nieco wyróżniać i mieć coś zupełnie niepowtarzalnego, unikatowego. Takim wyróżnikiem może być na przykład etui telefonu. Wie o tym doskonale Galeria nad Jeziorem, która już niebawem, 18-19 marca specjalnie dla swoich klientów organizuję akcję, w której każdy może otrzymać jedyne w swoim rodzaju etui. Na czym polega jego wyjątkowość? Każdy case będzie stworzony z indywidualnych zdjęć jego właściciela. Nie lada gratka dla prawdziwych gadżeciarzy!

Ulubione zdjęcie z egzotycznych wakacji, wspólna rodzinna wycieczka za miasto, słodki pyszczek pupila, a może ulubiony kadr weekendowej sesji urbanistycznej? Możliwości jest bez liku! Dla wszystkich niezdecydowanych Galeria nad Jeziorem przygotowała kolejną niespodziankę. W centrum zainstalowano dwie specjalne ścianki, na których można zrobić sobie szalone, zakręcone zdjęcie z pomocą profesjonalnego fotografa. Romantyczna sceneria wypełniona pastelowymi kwiatami lub nowoczesna social mediowa przestrzeń pełna emotikonów daje możliwość świetnej zabawy dla małych i dużych!

Aby wziąć udział w akcji Klient będzie musiał zarejestrować paragon za zakupy na kwotę minimum 100 złotych na specjalnym promocyjnym stoisku czynnym od godziny 11:00 do godziny 19:00. W zamian otrzyma dedykowany kod SMS upoważniający do odbioru nagrody. Czas niezbędny do wykonania etui (maksymalnie 40 minut) będzie można wykorzystać na owocne zakupy, aromatyczną kawę lub przyjemny, wiosenny spacer. Wyłączenia oraz szczegółowe zapisy akcji znajdują się w regulaminie dostępnym na stoisku.

- Zdjęcia pozwalają nam zatrzymać przyjemne chwile na dłużej, a zdjęcia umieszczone na etui dają poczucie dobrych wspomnień na wyciągnięcie ręki, dosłownie. Jesteśmy przekonani, że najnowsza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem naszych kreatywnych Klientów, którzy cenią sobie nie tylko praktyczny aspekt upominków, ale także ich unikatowość i design. Mamy nadzieję, że personalizowane case’y wywołają wiele uśmiechów na twarzach mieszkańców Konina. Pozytywne emocje są nam teraz szczególnie potrzebne  – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Wraz z akcją FANI KREATYWNOŚCI na Fanpage @GaleriaNadJeziorem 18 marca ruszy także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Zadaniem uczestników będzie pokazanie swojej wyjątkowości w kreatywny, absolutnie niepowtarzalny sposób. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 marca. Dla trzech zwycięzców przewidziano nagrody w postaci Kart Podarunkowych na zakupy do wybranych salonów Galerii nad Jeziorem.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)