Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 21.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena:

Jeden z najbardziej zasłużonych funkcjonariuszy konińskiej policji przechodzi na emeryturę po 37 latach służby

Konin 04.02.2022 19:11

Jeden z najbardziej zasłużonych funkcjonariuszy konińskiej policji przechodzi na emeryturę po 37 latach służby

Szef Komendy Miejskiej Policji w Koninie pożegnał dzisiaj rano aspiranta sztabowego Jarosława Wróbla, jednego z najbardziej doświadczonych funkcjonariuszy. Po 37 latach służby przeszedł on na emeryturę.


Jak czytamy na stronie internetowej konińskiej policji, każdy policjant wie, że noszenie munduru nie jest łatwą sprawą. Codzienna służba wymaga bowiem zaangażowania w powierzone obowiązki, a także wielu poświęceń ze strony samych funkcjonariuszy oraz najbliższych im osób. Strukturę tej formacji tworzą ludzie, których nie ceni się za to, że noszą mundur, tylko za to jaki mają charakter i osobowość.
Tym bardziej trudno się policjantom żegnać z osobami, które znają oni od tylu lat i na które zawsze mogli liczyć. W życiu każdego funkcjonariusza przychodzi jednak ta chwila, w której postanawia zdjąć mundur i odejść na zasłużoną emeryturę.

Dziś Komendant Miejski Policji w Koninie młodszy inspektor Mariusz Jaworski podziękował aspirantowi sztabowemu Jarosławowi Wróblowi za 37 lat oddanej służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu konińskiego.

- Bardzo dziękuję za wzorową postawę prezentowana podczas tej długoletniej służby, a także za zaangażowanie oraz pracę dla dobra naszej jednostki i mieszkańców naszego regionu… powiedział szef konińskiej policji.

Jak możemy przeczytać na portalu internetowym konińskiej policji, wszyscy konińscy policjanci przyłączają się do podziękowań złożonych przez szefa konińskiej policji i życzą swojemu koledze spokojnej oraz udanej emerytury.

Źródło i fotografia: www.konin.policja.gov.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)