Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 18.05.2024 r. Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Ocena: 1
1 0

Hebe - nowa marka w Galerii nad Jeziorem

Konin 24.08.2021 11:14

Hebe - nowa marka w Galerii nad Jeziorem

Już wkrótce na mapie Konina pojawi się nowa, znana sieć drogeryjna. 27 sierpnia planowane jest otwarcie drogerii Hebe w Galerii nad Jeziorem. W tym dniu na klientów czekać będą atrakcyjne promocje i rabaty. 


Minęło dziesięć lat od otwarcia w Warszawie pierwszej drogerii Hebe. Dzisiaj, w połowie roku 2021 sieć posiada ponad 260 salonów na terenie całej Polski. Drogeria w Galerii nad Jeziorem będzie pierwszą lokalizacją tego brandu w Koninie. Wielkie otwarcie zaplanowano na 27 sierpnia.

Hebe to na polskim rynku jedna z kluczowych sieci drogerii oferująca swoim klientom szeroki, a zarazem starannie wyselekcjonowany asortyment kosmetyków. To marka, która podążając za trendami stale się rozwija, a zarazem te trendy wyznacza.
 
W związku z otwarciem zaplanowano atrakcyjne promocje. Kupujący będą mogli skorzystać z rabatu do -40% na wybrany asortyment.

„Cieszymy się, że oferta handlowa naszej Galerii stale się rozwija. Pojawienie się kolejnej, nowoczesnej marki z pewnością spotka się z pozytywnym odzewem ze strony klientów. Już od kilku tygodni obserwujemy duże zainteresowanie nowym lokalem. Warto również podkreślić, że to pierwsza drogeria tej sieci w naszym mieście” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Drogeria Hebe mieścić się będzie w miejscu salonu obuwniczego CCC, który zmienił lokalizację, vis a vis hipermarketu Carrefour. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 316,58 metrów kwadratowych.

Zróżnicowana oferta handlowa Galerii nad Jeziorem pozwala spełnić oczekiwania klientów. Hipermarket, sklepy średniopowierzchniowe, drogerie, butiki, strefa restauracyjna oraz kino cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i okolic.
 
Galeria nad Jeziorem zaprasza na bezpieczne i udane zakupy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)