Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 23.06.2024 r. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Ocena:

Kilka wskazówek, jak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera

28.05.2021 21:59

Kilka wskazówek, jak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera

U Twojego ulubionego bukmachera pojawił się nowy, atrakcyjny kod promocyjny, a Ty zastanawiasz się, jak dobrze go wykorzystać? Z myślą o osobach takich jak Ty powstał ten artykuł. Znajdziesz w nim m.in. cenne wskazówki, do których trzeba się zastosować, aby promocja została naliczona.


Dokładne zapoznanie się z wymogami promocji

 

Wielu graczom wydaje się, że dokładne czytanie wymogów promocji to strata czasu, ale nic bardziej mylnego. Bez poznania zasad promocji istnieje duża szansa, że nie spełnisz kryteriów, a kod, którego użyjesz, nie zostanie naliczony. W związku z tym warto poświęcić chwilę na przeczytanie wszystkiego, tym bardziej, że w przyszłości prawdopodobnie będziesz jeszcze korzystał z takiego bonusu, a wiedząc, jak on działa, usprawnisz typowanie. Wszystkie istotne kwestie dotyczące określonych akcji promocyjnych są przedstawione u bukmacherów, przykładem może być choćby strona Totalbet. Kod promocyjny, niezależnie od jego typu, jest tam szczegółowo opisany. Bukmacher wskazuje, jakie wymagania trzeba spełniać, aby promocja została naliczona. Dostępne są też bardziej szczegółowe regulaminy, w których wyjaśniona jest każda, nawet najdrobniejsza kwestia. Przy niektórych bonusach znajduje się sekcja z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami do nich, co stanowi dodatkowe ułatwienie, szczególnie dla niewprawionych użytkowników.

 

Wpisanie kodu promocyjnego w odpowiednie miejsce

 

Czasami, choć nie zawsze, aby promocja została naliczona, trzeba wpisać podany przez bukmachera kod. W szczególności to rozwiązanie znajduje zastosowanie w przypadku bonusów na start. Nierzadko też w formularzu rejestracyjnym znajduje się miejsce nie do wpisania kodu, a zaznaczenia, że jako nowy użytkownik chcesz skorzystać z oferowanej promocji. Trzeba więc to dokładnie zweryfikować.

 

Sprawdzenie oferty różnych bukmacherów

 

Rada dotycząca tego, aby sprawdzić oferty promocyjne także u innych bukmacherów, może wydawać Ci się nietrafiona. Masz przecież kod, który chcesz wykorzystać. Warto jednak przed postawieniem zakładu sprawdzić, czy konkurencja nie ma lepszej oferty. Może się okazać, że u innego operatora możesz liczyć np. na większą wygraną. Osoby, które od lat interesują się obstawianiem zakładów, przyznają, że najlepiej mieć aktywne konta u kilku bukmacherów i sprawdzać, gdzie aktualnie można liczyć na najlepsze korzyści. Tym bardziej, że często oferty operatorów są ogólnie bardzo podobne, jednak różnią się np. wymogami dotyczącymi obrotu bonusem czy wysokością dodatkowej kwoty, na którą może liczyć gracz.

 

Sprawdzenie typów bukmacherskich

 

Często bonusy i kody promocyjne u bukmacherów działają w ten sposób, że zwiększają wygraną w przypadku dobrego obstawiania wyników. Jak poprawić skuteczność typowania? Dobrym sposobem jest korzystanie z gotowych typów bukmacherskich. Oczywiście muszą pochodzić one ze sprawdzonej strony i być rzetelnie przygotowane. Prognozy tego typu ułatwiają obstawianie wyników. Nie gwarantują one jednak wygranej, bo nawet osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą nie ma wpływu na zachowania zawodników, ich kondycję i czynniki zewnętrzne. Niemniej jednak taki gracz bierze pod uwagę różne kwestie i na ich podstawie przewiduje najbardziej realny scenariusz. Innym dobrym sposobem na poznanie prognoz jest dołączenie do grupy skupiającej osoby zainteresowane bukmacherką. Ludzie często chętnie wymieniają się swoim doświadczeniem i pomagają sobie wzajemnie.

 

Obstawianie sportów, w których masz doświadczenie

 

Mając do dyspozycji kod promocyjny, warto aktywować go na zakłady, które są Ci w jakiś sposób znane. Wykorzystywanie bonusów w dziedzinie, która jest Ci zupełnie obca, nie jest dobrym wyjściem. Owszem, czasami możesz mieć szczęście, ale zdecydowanie lepiej jest przeznaczyć swoje pieniądze na sporty czy zdarzenia, które regularnie śledzisz. Znając zawodników czy historię meczów, jesteś w stanie dojść do pewnych wniosków, które mogą przybliżyć Cię do wygranej. Dobrze przeprowadzona analiza rozgrywek pozwala zauważyć pewne mechanizmy. Jeśli jesteś początkującym graczem, poszukaj w Internecie informacji na temat konkretnego meczu czy ogólnie dyscypliny sportowej i wybieraj na początek raczej znane niż niszowe dziedziny.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)