Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 20.01.2021 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Ocena:

Odżywka do rzęs – kiedy pierwsze efekty?

30.12.2020 15:04 (21 dni temu)

Odżywka do rzęs – kiedy pierwsze efekty?

Producenci różnych odżywek do rzęs prześcigają się w podawaniu informacji o szybkości działania ich preparatu. Niestety z opinii użytkowniczek wynika, że niektórzy z nich mijają się z prawdą. Sprawdźmy więc, jaki jest czas oczekiwania na działanie odżywki do rzęs, na bazie informacji kilku najpopularniejszych na rynku produktów.


EleverLash


Odżywka znana i lubiana. Ma grono zachwyconych jej działaniem użytkowniczek. Jako jedna z nielicznych na rynku ma potwierdzone działanie badaniami i nie wywołuje skutków ubocznych. Działa bardzo szybko, bo pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach jej stosowania. To naprawdę bardzo dobry wynik! Co ważne pełnię efektu wizualnego można osiągnąć już po sześciu tygodniach, wystarczy jedynie regularnie stosować ten preparat. 


Miralash


Producent informuje, że po miesiącu jej stosowania ponad pięćdziesiąt procent klientów zauważyło poprawę. Po dwóch miesiącach aplikacji było to już siedemdziesiąt pięć procent. W kolejnym miesiącu wartość ta jeszcze delikatnie wzrasta. To zdecydowanie dłuższy czas oczekiwania na efekty niż w przypadku EleverLash. Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/miralash-opinie-cena-sklad-porownanie-do-eleverlash/.


Long 4 Lashes


Według informacji dostępnych w internecie produkt ten daje widoczne efekty po trzech tygodniach ciągłego stosowania. To dłużej niż w przypadku EleverLash i porównywalnie jeżeli chodzi  Miralash. Po około dwóch miesiącach aplikacji tej odżywki możemy liczyć na maksimum efektu. W tym wypadku serum plasuje się również w połowie stawki  wśród wskazanych konkurentów. 

 

Inne odżywki do rzęs 


Mniej znane produkty, które nie mają w swoim składzie dobrej substancji aktywnej jak bimatoporost, czy Biotinoyl Tripeptide-1 mogą wpłynąć na poprawę kondycji rzęs, jednak nie zmienią jej w znaczącym stopniu. Co więcej oprócz dużo mniejszych efektów, trzeba na nie zaczekać sporo dłużej. Wiele osób próbuje również naturalnych metod, których działanie nie jest potwierdzone. Mogą one sprawić, że rzęsy będą wyglądały zdrowiej, ale nie wpłyną na nie tak, jak profesjonalne odżywki do rzęs. 

 

Wybierz rozsądnie i ciesz się pięknym spojrzeniem!


Pamiętaj, że tylko renomowana odżywka do rzęs pozwoli Ci uzyskać spektakularne efekty. Jeżeli zależy Ci na czasie, to idealnie sprawdzi się do tego EleverLash. Domowe metody i odżywki z niższej półki mogą poprawić kondycję Twoich rzęs, ale potrwa to długo i efekt będzie niewielki. Profesjonalna, specjalnie opracowana formuła odżywek do rzęs to gwarancja sukcesu.  Wybierz sprawdzony produkt polecany przez setki użytkowniczek.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)