Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 18.05.2024 r. Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Ocena: 1
1 0

Co to jest bonus bez depozytu?

15.09.2020 20:31

Co to jest bonus bez depozytu?

Dzięki znowelizowanej ustawie hazardowej w ostatnich miesiącach bardzo poprawiły się wyniki finansowe legalnych bukmacherów – szacuje się, że ich obroty wzrosły nawet o 300%. Przyciągają zatem typerów atrakcyjnymi promocjami i ofertami specjalnymi, wśród których szczególną popularnością cieszą się bonusy bez depozytu. Co należy o nich wiedzieć?

 

 


Nowe przepisy hazardowe, które znacznie ograniczyły działanie bukmacherów bez licencji ministerstwa finansów, przekładają się nie tylko na wyniki finansowe legalnych operatorów, ale także na korzyści dla graczy. – Skoro znikają nielegalni bukmacherzy działający w Internecie, którzy dawali niskie kursy, i mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami, to oni muszą w jakiś sposób ze sobą rywalizować, poprawiając swoją ofertę, dając wyższe kursy i tym samym gwarantując wyższe wygrane. Największe korzyści odczują sami gracze, ponieważ rywalizacja pomiędzy różnymi markami wpłynie na podniesienie jakości usług i większe korzyści materialne – mówił agencji informacyjnej Newseria Wojciech Borecki, ekspert Legalsport.

 

Bonus bez wpłaty – korzyść dla graczy bukmacherskich


Jedną z najpopularniejszych wśród graczy form promocji są bonusy bez depozytu. Określa się je również mianem freebetów, czy darmowych zakładów. Na czym one polegają? Mówiąc wprost – operator zakładów wzajemnych daje graczowi w prezencie pewną kwotę pieniędzy, którą następnie przeznacza on na typowanie wyników. Bonus bez depozytu może być formą premii za rejestrację i założenie konta u danego bukmachera czy po prostu zostać przyznany przy okazji jakiejś większej akcji promocyjnej (kilku legalnych bukmacherów przyznawało swoim graczom bonusy bez depozytu w trakcie mistrzostw świata czy europy w piłce nożnej, oczywiście za freebety należało wówczas postawić konkretny mecz). Bonus bez depozytu wyróżnia się za każdym razem tym, że – w odróżnieniu od bonusu od depozytu – nie wymaga dokonania wcześniejszej wpłaty na konto.


Bonus bez depozytu za każdym razem jest olbrzymią korzyścią dla typera. Dlaczego? Po pierwsze – zyskuje on zupełnie darmowe pieniądze na typowanie. Po drugie – jeśli wygra, cała wygrana ląduje u niego w kieszeni. Po trzecie – jeśli przegra, nie traci swojego wkładu, ale pieniądze bukmachera. Doświadczeni gracze freebety przeznaczają przeważnie na obstawianie zakładów bardziej ryzykownych, z wyższymi kursami – nie tracą przecież swoich pieniędzy, a całe ryzyko ponosi bukmacher. Nic więc dziwnego, że bonusy bez depozytu są naprawdę ekskluzywnymi formami promocji, dość rzadko spotykanymi u legalnych bukmacherów.


Gdzie szukać najlepszych bonusów bez wpłacania depozytów? Bezpośrednio na stronach internetowych bukmacherów, serwisach informacyjnych jak legalsport.pl, w mediach społecznościowych czy reklamach. Jest jeszcze sposób, bardzo prosty. To kod bonusowy, który należy wpisać w odpowiednie pole podczas zakładania konta u operatora zakładów wzajemnych. Dzięki niemu można uzyskać bonus bez depozytu aż u czterech legalnych bukmacherów. I tak – w przypadku firmy STS bonus bez depozytu po użyciu kodu promocyjnego „legalsport” wyniesie 25 zł (w aplikacji mobilnej), u bukmachera LVbet bonus bez depozytu z kodem to 20 zł. Jeśli gracz użyje kodu bonusowego podczas rejestracji w firmie Totolotek, bonus bez depozytu wyniesie 25 zł, zaś w firmie Fortuna – 20 zł. 


Inne interesujące artykuły znajdziesz w dziale Ciekawostki.


Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

wredula Data: 21.09.2020 12:20 ID:12228
No proszę mają poprawę zysków mimo pandemii - ciekawe jak to zrobili jak nie było wydarzeń sportowych - może dzięki tarczy antycovidowej buhahaha

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)