Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 23.06.2024 r. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Ocena:

Wróżka zapytała karty o koronawirusa

20.04.2020 15:59

Wróżka zapytała karty o koronawirusa

Wróżka Kamelia z Poznania przekonuje, że wkrótce znikną ograniczenia i zakazy wprowadzone przez rząd. Jeżeli zaś chodzi o gospodarkę, to wcale nie będzie aż tak źle jak widzą to politycy czy media. 


"Karty wskazały, że na przełomie maj/czerwiec już nam odpuszczą, czyli może i jest szansa na wyjazdy wakacyjne zagraniczne? Wyszło mi że w maju będzie już spadek, co prawda na czerwiec widzę małe uderzenie wirusa (wiec nie myślmy sobie, że wirus latem zniknie) ALE widzę w kartach przełom jeżeli chodzi o restrykcje, dlatego pomyślałam o otwarciu granic w czerwcu - granic dosłownych, czyli granic Polski lub granic wewnątrz kraju (czyli możliwe turystyka, plaże...wakacje?..)" - pisze wróżka Kamelia. 

 

Dalej jest też informacja o mającym się wkrótce pojawić lekarstwie na koronawirusa.

 

"Niebawem pojawi się lekarstwo (może szczepionka trudno mi sprecyzować aż tak dokładnie) też na ten rok, nie za rok albo za 2 jak mówią media. Czyli pojawi się antidotum, pomoc farmaceutyczna".

 

Pozytywne wróżby dotyczą też polskiej gospodarki. 

 

"Gospodarka w Polsce NIE załamie się tak jak mówią w mediach, i połowa Polski nie "wymrze" przez wirusa. MY naprawdę damy sobie jakoś radę"

 

Na końcu Kamelia dodaje, że trzeba zachować zasady higieny - to też zobaczyła w kartach. 

 

"Karty pokazały, że jeżeli ktoś przestrzega zasad higieny to nie umrze, czyli w tych pozornie prostych zasadach jest zawarte wszystko..."


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)