Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.01.2019 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Ocena:

Zjazd Duchowej Rodziny Mariańskiej

Licheń 09.06.2018 08:20

Zjazd Duchowej Rodziny Mariańskiej

Wierni należący do Duchowej Rodziny Mariańskiej spotkają się w niedzielę 24 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.


Uroczystej Mszy św. o godz. 12:00 w intencji wszystkich ofiarodawców, dobrodziejów i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej będzie przewodniczył ks. Wiktor Gumienny MIC, kustosz Sanktuarium.   
 
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej jest miejscem modlitwy, skupienia i wyciszenia, ale także przestrzenią dla odpoczynku i nabrania sił - zarówno tych fizycznych, jak i duchowych. Jego wygląd jest dziełem nie tylko posługujących tu księży marianów, ale przede wszystkim wielu darczyńców i dobrodziejów zrzeszonych w tzw. Duchowej Rodzinie Mariańskiej.

Do wzięcia udziału we wspólnej modlitwie zachęcają księża marianie posługujący w licheńskim Sanktuarium.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zima w Koninie - Skarpa koło amfiteatru , lata siedemdziesiąte Zima w Koninie - Ulica Torowa , lata siedemdziesiąte Zima w Koninie - Lodowiska ( i za darmo !) Zima w Koninie - Starostwo,most i cerkiew w śniegu - Zima w Koninie - Zatorze, pierwsze bloki - lata osiemdziesiate Zima w Koninie - Domek Parkowego - Lata Sześćdziesiate Zima w Koninie - Wał Tarejwy - Lata pięćdziesiąte Zima w Koninie - Ulica Kościelna - lata siedemdziesiąte Zima w Koninie - Synagoga przy Placu Zamkowym Dawno temu w ... Uniejowie