Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 15.07.2024 r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Ocena:

Zmiana daty!!! Wielkie 'Aktywne sprzątanie' Konina - 22 kwietnia

Konin 14.04.2023 23:51

Zmiana daty!!! Wielkie 'Aktywne sprzątanie' Konina - 22 kwietnia

Rusza kolejna edycja wielkiego sprzątania na Hałdach wokół Jeziorka Zatorze, w którą zaangażowana będzie również Galeria nad Jeziorem. Akcja „Aktywne sprzątanie – Ziemi pomaganie” odbędzie się w sobotę 15 kwietnia, od godziny 10:00. Może wziąć w niej udział każdy, kto lubi aktywność na świeżym powietrzu i chce przyczynić się do zadbania o środowisko. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie również niespodzianek.
Konin ponownie rusza do akcji wielkiego wspólnego sprzątania dla dobra planety. Celem inicjatywy „Aktywne sprzątanie – Ziemi pomaganie” są porządki na Hałdach wokół Jeziorka Zatorze. Do akcji zaproszeni są wszyscy, którzy chcą przysłużyć się środowisku, a przy okazji aktywnie spędzić czas. Wielkie sprzątanie ruszy 15 kwietnia o godzinie 10:00, miejscem zbiórki jest Altanka przy centrum handlowym Galeria nad Jeziorem.

- Cieszymy się, że po raz kolejny mamy okazję zaangażować się w tę prostą w swojej formie i jednocześnie niesamowicie ważną akcję. Wspaniałe jest to, że podczas „Aktywnego sprzątania” łączone jest to co pożyteczne, z tym co przyjemne – mówi Anna Frydrysiak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem w Koninie.

Organizatorami akcji są Konin Run, PGKIM, Miasto Konin i MZGOK. Oprócz samego sprzątania w trakcie akcji przewidziano różne miłe niespodzianki dla uczestników.

- Staramy się, by wydarzenie stało się okazją do wspólnego, aktywnego spędzenia czasu, również w gronie rodziny. Zachęcamy do włączenia do akcji najmłodszych mieszkańców Konina i tym samym edukacji na temat dbania o środowisko w praktyce - mówi Jakub Piasecki, organizator inicjatywy i dodaje – W poprzedniej edycji akcji wzięło udział prawie 60 osób, wspólną pracą udało się zrobić naprawdę dużo. Ponowie liczymy bardzo na zaangażowanie mieszkańców w dbanie o naszą wspólną przestrzeń, w której wszyscy mieszkamy.

Zakończenie „Aktywnego sprzątania” zaplanowano na godzinę 13:00. Do akcji nie trzeba się zapisywać, ani przynosić swoich akcesoriów, wszystko co potrzebne do sprzątania dostępne będzie na miejscu. 

'Aktywne sprzątanie' - zmiana


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)