Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 04.02.2023 r. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki

Ocena: -1
0 1

Węgiel dla Konina - 100 ton z 1350 zamówionych na ten rok

Konin 08.12.2022 12:41

Węgiel dla Konina - 100 ton z 1350 zamówionych na ten rok

Pierwsza dostawa węgla dla Konina. Na razie to 100 ton. Jest to tylko część zamówienia złożonego przez Urząd Miejski w Koninie. Na podstawie wniosków mieszkańców do końca 2022 roku urzędnicy zamówili 1.350 ton paliwa stałego (orzech i ekogroszek).W Koninie transportem, magazynowaniem oraz wydawaniem mieszkańcom paliwa stałego zakupionego przez miasto zajmują się dwa składy, z którymi zostały podpisane umowy.

- Zaznaczmy, że po otrzymaniu przez miasto węgla, urzędnicy miejscy kontaktują się z każdym z mieszkańców, który złożył wniosek o nabycie węgla. Mieszkaniec otrzyma fakturę i po jej opłaceniu skierujemy go do jednego z dwóch współpracujących z miastem składów węglowych po odbiór węgla – zaznacza Rafał Oblizajek, kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Koninie.

Biuro Prezydenta Miasta przy Urzędzie Miejskim w Koninie bardzo prosi mieszkańców o cierpliwość. Podkreśla, że to urzędnicy kontaktują się z mieszkańcami w sprawie odbioru węgla, składy nie zajmują się udzielaniem takich informacji. Czekamy na kolejne dostawy. 

Śmierdzące stopy Mateusza Data: 30.12.2022 10:33 ID:12684
Dlaczego w czasach rządów tego światłego człowieka vel Morawieckiego przeciętnego Polaka zaczyna telepać psychicznie, gdy choćby tylko dopuści do siebie myśl: "istnienie elit jest naturalne i nieuniknione", "polskie elity władzy", "polskie elity finansowe", "polskie elity intelektualne", "kraj bez elit to zapaść kraju", "polskie elity są potrzebne", "co to za kraj bez elit" itd

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)