Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 04.02.2023 r. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki

Ocena:

Przystanki MZK...

Konin 18.07.2022 12:42

Przystanki MZK...

Otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników sygnał dotyczący zaniedbanych i zdewastowanych przystanków MZK w Koninie. Na skrzynkę elektroniczną naszej redakcji otrzymaliśmy kilka zdjęć wraz z krótką notką opisującą sprawę. Postanowiliśmy podjąć temat.

Jak opisuje nasz Czytelnik, sprawa dotyczy przystanków na V osiedlu: przy ulicy 11 Listopada - "Sezam", przy ulicy Okólnej, przy ulicy Sosnowej oraz przy targowisku miejskim. Osoba, która poprosiła nas o zajęcie się tematem wyraziła opinię, że przystanki "są potwornie zaniedbane i brudne, a kosze na śmieci są zdewastowane".

Nasz Czytelnik twierdzi, że już wielokrotnie pisał w tej sprawie do Wydziału Gospodarki Komunalnej przy Urzędzie Miejskim w Koninie, bo - jak się wyraził - "to właśnie on podobno za te przystanki odpowiada". Jak stwierdza dalej nasz Czytelnik, "nikt nigdy nie odpisał".

Nasz Czytelnik napisał w wiadomości do naszej redakcji, że "to wstyd, aby przystanki tak wyglądały w takim mieście". Ciężko się z jego opinią nie zgodzić...

Nadawca wiadomości zauważył poza tym, że "o nowe przystanki też nikt nie dba" i jako przykład podał tutaj przystanek przy ulicy Wyszyńskiego przy Szkole Podstawowej nr 3. Jego zdaniem "za kilka lat będą wyglądać równie fatalnie".

Kiedy się popatrzy na nadesłane do naszej redakcji fotografie, ciężko nie przyznać naszemu Czytelnikowi racji. Należy jednak zauważyć, że nie jest to jednak nowe zjawisko w krajobrazie naszego miasta.

Zdjęcia: Od Czytelnika

Przystanki MZK...


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)