Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 04.02.2023 r. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki

Ocena:

Ślesin: Udaremniona próba samobójcza

Ślesin 28.12.2021 20:42

Ślesin: Udaremniona próba samobójcza

Mundurowym z Komisariatu Policji w Ślesinie udało się uratować niedoszłego samobójcę, który usiłował powiesić się na kablu elektrycznym. Na szczęście funkcjonariusze nadjechali w ostatniej chwili. Mężczyzna miał przewiązany przewód wokół szyi i był zdesperowany.


18 grudnia policjanci podczas popołudniowej służby, o godzinie 19:55 policjanci otrzymali zgłoszenie od oficera dyżurnego, że w jednej z miejscowości położonej w gminie Ślesin, 36-letni mężczyzna chce odebrać sobie życie.Przy takich zgłoszeniach liczy się każda sekunda, dlatego policjanci używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych, pojechali we wskazane miejsce. Po wejściu do mieszkania zauważyli w kotłowni mężczyznę, który wokół szyi miał zaciśniętą pętle wykonaną z kabla elektryczny. Policjanci podbiegli do desperata i w ostatniej chwili go chwycili. Gdy jeden z funkcjonariuszy przytrzymywał mężczyznę, drugi w tym czasie odwiązał  zaciśniętą pętle.

Mundurowi znaleźli w kieszeni niedoszłego samobójcy list pożegnalny dla rodziny. Gdy emocje opadły funkcjonariusze wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia, która zabrała desperata do szpitala.

Jak podkreślają policjanci mężczyzna był bardzo zdesperowany. Wciąż powtarzał, by zostawili go w spokoju, by móc ze sobą skończyć. Gdyby nie ich szybka reakcja, mieszkaniec powiatu konińskiego pewnie by dopiął swego.

Źródło: konin.policja.gov.pl


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)