Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 14.05.2021 r. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

Ocena:

49-latek przyłapany na gorącym uczynku

Piła 23.04.2021 10:36 (21 dni temu)

49-latek przyłapany na gorącym uczynku

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do jednego ze sklepów spożywczych na osiedlu Podlasie. Mężczyzna swoim działaniem wyrządził szkody na ponad 1500 złotych.
 


19 kwietnia br. kilka minut po północy do oficera dyżurnego wpłynęła informacja o włamaniu do jednego ze sklepów zlokalizowanych na osiedlu Podlasie w Pile. Na miejsce niezwłocznie został skierowany patrol Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Po dojechaniu na miejsce policjanci zastali pracownika firmy ochroniarskiej, który wskazał powstałe uszkodzenia.

Podczas sprawdzenia terenu sklepu mundurowi zauważyli ukrywającą się w środku osobę. Funkcjonariusze weszli do środka i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 49-letni pilanin, który kilka dni wcześniej opuścił Zakład Karny.

Straty jakie sprawca wyrządził swoim działaniem sięgają kwoty powyżej 1500 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, za które Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.

Wojciech Zeszot/DPB


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)