Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 28.02.2021 r. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Ocena:

NARKOTYKI W MIESZKANIU

02.02.2021 19:41 (26 dni temu)

NARKOTYKI W MIESZKANIU

Policjanci z Wrześni zatrzymali mężczyznę, który posiadał substancje psychotropowe oraz środki odurzające. Dzięki policjantom narkotyki nie trafią na „czarny rynek”. 34-latkowi w ramach obowiązujących przepisów grozi nawet do 10 pozbawienia wolności.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej udaremnili wprowadzenie na „czarny rynek” substancji psychotropowych oraz środków odurzających. Kryminalni do tej sprawy 20 stycznia br. o godzinie 18:40 zatrzymali 34-letniego wrześnianina.

 

Podczas policyjnego rozpracowania u mężczyzny w mieszkaniu nieumundurowani funkcjonariusze ujawnili 21 gramów suszu roślinnego oraz 62 gramy białego proszku, dodatkowo zabezpieczone zostały pieniądze w kwocie 1000 złotych. Znalezione substancje zostały sprawdzone testerem narkotykowym po którym potwierdziło się, że jest to marihuana oraz amfetamina.

 

Materiały przekazano do Prokuratora Rejonowego we Wrześni, który podjął decyzję o postawieniu zarzutów, posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz sprzedaży środków odurzających. Na tą chwilę wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 8 tysięcy złotych. 34-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)