Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 28.02.2021 r. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Ocena:

NOWY RADIOWÓZ DLA KOMISARIATU POLICJI W STARYM MIEŚCIE

26.01.2021 20:44

NOWY RADIOWÓZ DLA KOMISARIATU POLICJI W STARYM MIEŚCIE

Włodarze z gmin Stare Miasto i Krzymów przekazali dzisiaj kluczyki do nowego radiowozu. Zakupiony został dzięki finansowemu wsparciu samorządów. Połowę ceny pokryła Komenda Główna Policji, a połowę właśnie samorządy.


System zakupów 50/50 to już niemal tradycja w Koninie i powiecie konińskim. Dzięki przychylności burmistrzów, wójtów i rad gmin możliwe jest wyposażenie policjantów w nowoczesne radiowozy, ale nie tylko, ponieważ niejednokrotnie już mundurowi zaopatrywani byli np. w alkomaty, narkotestery, latarki i inne niezbędne w służbie przedmioty.

 

Dzisiaj przy Komisariacie Policji w Starym Mieście nastąpiło oficjalne przekazanie nowego radiowozu. Szef konińskiej policji podinsp. Mariusz Jaworski osobiście podziękował Wójtowi Gminy Stare Miasto Dariuszowi Puchała, Zastępcy Wójta Gminy Stare Miasto Januszowi Frysiak oraz Wójtowi Gminy Krzymów Pani Danucie Mazur za wsparcie naszej jednostki. Podziękowania również złożył Komendant Komisariatu Policji w Starym Mieście asp. szt. Leszek Juszczak, na którego ręce zostały przekazane kluczyki do nowego radiowozu

 

Kia Ceed w policyjnych barwach od dziś będzie widoczna na ulicach gminy Stare Miasto oraz Krzymów podczas codziennej służby.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)