Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena:

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym

Koło 04.08.2020 10:40

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym

1 sierpnia 2020r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 03.45 otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym w Kole przy ul. Michała Kajki. Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole.


Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest jedno z mieszkań na parterze. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, ewakuacji mieszkańców kamienicy i ugaszeniu pożaru przy pomocy prądu wody. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru spaleniu uległo cześć wyposażenia mieszkania. Pożar przez 1 godzinę i 45 minut gasiło 9 strażaków.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


ZAOSTRZENIE KAR ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO FUNKCJONARIUSZOM PO WYDARZENIACH W PASTUCHOWIE - ZAPOWIADA MSWIA KRADLI DROGIE KAMPERY I MASĘ INNYCH AUT. ZATRZYMALI ICH POLICJANCI Z WIELKOPOLSKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - BĄDŹ WIDOCZNY