Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 12.08.2020 r. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ocena:

Pijany rowerzysta spowodował kolizję

Koło 29.07.2020 11:51 (14 dni temu)

Pijany rowerzysta spowodował kolizję

Wysokie mandaty będzie musiał zapłacić 56-letni rowerzysta, który na jednym z kolskich osiedli uderzył w tył pojazdu marki BMW. Cyklista wsiadł na rower mając w organizmie blisko 2 dwa promile alkoholu.


Do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego rowerzysty doszło w godzinach wieczornych w niedzielę 26 lipca w Kole. Mieszkaniec Koła jadąc swoim samochodem marki BMW zatrzymał się przed wjazdem na rondo. Jadący za nim rowerzysta nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jego pojazdu. Na szczęście cykliście nic poważnego się nie stało. Kierowca samochodu widząc, że rowerzysta najprawdopodobniej jest nietrzeźwy, natychmiast powiadomił Policję.

Policjanci, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia zbadali stan trzeźwości uczestników. Okazało się, że kierujący jednośladem jest pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 56-latka wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków Żołnierz WOT uratował tonącego w jeziorze Logo