Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena:

Pijany rowerzysta spowodował kolizję

Koło 29.07.2020 11:51

Pijany rowerzysta spowodował kolizję

Wysokie mandaty będzie musiał zapłacić 56-letni rowerzysta, który na jednym z kolskich osiedli uderzył w tył pojazdu marki BMW. Cyklista wsiadł na rower mając w organizmie blisko 2 dwa promile alkoholu.


Do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego rowerzysty doszło w godzinach wieczornych w niedzielę 26 lipca w Kole. Mieszkaniec Koła jadąc swoim samochodem marki BMW zatrzymał się przed wjazdem na rondo. Jadący za nim rowerzysta nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jego pojazdu. Na szczęście cykliście nic poważnego się nie stało. Kierowca samochodu widząc, że rowerzysta najprawdopodobniej jest nietrzeźwy, natychmiast powiadomił Policję.

Policjanci, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia zbadali stan trzeźwości uczestników. Okazało się, że kierujący jednośladem jest pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 56-latka wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


ZAOSTRZENIE KAR ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO FUNKCJONARIUSZOM PO WYDARZENIACH W PASTUCHOWIE - ZAPOWIADA MSWIA KRADLI DROGIE KAMPERY I MASĘ INNYCH AUT. ZATRZYMALI ICH POLICJANCI Z WIELKOPOLSKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - BĄDŹ WIDOCZNY