Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 12.08.2020 r. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ocena:

Wypadek w Kłodawie

Kłodawa 28.07.2020 10:00 (15 dni temu)

Wypadek w Kłodawie

26 lipca 2020r. o godzinie 12.09 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Kłodawie na ul. Poznańskiej. Na drodze krajowej DK92 doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych: Skoda Fabia i Opel Corsa.


Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kłodawy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochodami podróżowały łącznie cztery osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzieli pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Dwie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. Działania ratownicze przez 1 godzinę i 16 minut prowadziło 17 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków Żołnierz WOT uratował tonącego w jeziorze Logo