Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena:

Wypadek w Kłodawie

Kłodawa 28.07.2020 10:00

Wypadek w Kłodawie

26 lipca 2020r. o godzinie 12.09 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Kłodawie na ul. Poznańskiej. Na drodze krajowej DK92 doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych: Skoda Fabia i Opel Corsa.


Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kłodawy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochodami podróżowały łącznie cztery osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzieli pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Dwie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. Działania ratownicze przez 1 godzinę i 16 minut prowadziło 17 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewsk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZAOSTRZENIE KAR ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO FUNKCJONARIUSZOM PO WYDARZENIACH W PASTUCHOWIE - ZAPOWIADA MSWIA KRADLI DROGIE KAMPERY I MASĘ INNYCH AUT. ZATRZYMALI ICH POLICJANCI Z WIELKOPOLSKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - BĄDŹ WIDOCZNY