Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 12.08.2020 r. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ocena:

TRZEJ MĘŻCZYŹNI ZATRZYMANI ZA POBICIE 23-LATKA

20.07.2020 22:06 (22 dni temu)

TRZEJ MĘŻCZYŹNI ZATRZYMANI ZA POBICIE 23-LATKA

11 lipca br. doszło do pobicia 23-letniego mieszkańca powiatu konińskiego. W wyniku zadanych uderzeń mężczyzna trafił do szpitala z urazem głowy i do dnia dzisiejszego w nim przebywa. W przeciągu dwóch dni zatrzymani zostali Trzej sprawcy tego zdarzenia, którzy usłyszeli już prokuratorskie zarzuty pobicia. Dwóch mężczyzn przyznało się do popełnienia tego przestępstwa. Całej trójce grozi teraz do 3 lat więzienia.


Cała sytuacja rozegrała się w sobotni wieczór w Ślesinie .  Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu policji otrzymali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ul. Pac Wolności i Napoleona, leży nieprzytomny mężczyzna, który został zaatakowany przez trzy osoby.  

 

Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać jak trzech mężczyzn jadących białym minivanem zajeżdża drogę czarnej osobówce. Z pierwszego pojazdu wychodzą trzy osoby i podbiegają do drugiego auta.  Po otwarciu tylnych drzwi jeden z napastników zaczyna zadawać ciosy pasażerowi. Gdy pokrzywdzonemu udaje się wydostać na zewnątrz auta, cała trójka zaczyna zadawać mu kolejne ciosy na głowę. Po chwili widać jak 23-latek traci przytomność, a sprawcy wracają do swojego auta i odjeżdżają.

 

Chwilę później jeden ze sprawców postanowił wrócić na miejsce, lecz był już sam . Mężczyzna został rozpoznany przez ślesińskich policjantów, którzy wykonywali czynności. 41-latek został natychmiast zatrzymany. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu udziału w pobiciu. Po dwóch dniach zostali zatrzymani 28-latek i 26-latek. Mężczyźni również usłyszeli prokuratorskie zarzuty dokonania pobicia do których się przyznali.  Całej trójce grozi teraz do 3 lat więzienia.  

Kaziu Data: 21.07.2020 09:38 ID:12202
Yol

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków Żołnierz WOT uratował tonącego w jeziorze Logo