Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena:

Wypadek drogowy w miejscowości Daniszew

Koło 10.07.2020 09:37

Wypadek drogowy w miejscowości Daniszew

W dniu 05 lipca 2020r. o godzinie 09.26 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Daniszew gm. Kościelec.


Na drodze wojewódzkiej DW 470 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych i samochodu ciężarowego. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Ruszkowa i Trzęśniewa. Zdarzenie miało miejsce na pograniczu powiatów dlatego też dyżurny z Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej z Turku zadysponował zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Turku oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Brudzewa.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w wypadku brały udział 4 pojazdy, którymi łącznie podróżowało 8 osób w tym 2 dzieci. Osoby podróżujące pojazdami opuściły je przed przybyciem zastępów Straży Pożarnej.  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu prądu z akumulatorów w pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy 2 osobom poszkodowanym, które został przekazane przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego.  Działania ratownicze przez 1 godzinę 49 minut prowadziło 31 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZAOSTRZENIE KAR ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO FUNKCJONARIUSZOM PO WYDARZENIACH W PASTUCHOWIE - ZAPOWIADA MSWIA KRADLI DROGIE KAMPERY I MASĘ INNYCH AUT. ZATRZYMALI ICH POLICJANCI Z WIELKOPOLSKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - BĄDŹ WIDOCZNY