Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 29.09.2020 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Ocena:

Pożar przyczepy rolniczej ze słomą

Koło 09.07.2020 11:52

Pożar przyczepy rolniczej ze słomą

8 lipca 2020 r. po godz. 13.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie wpłynęło zgłoszenie o pożarze przyczepy rolniczej ze słomą w miejscowości Teresewo, gmina Wierzbinek.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono na drodze wojewódzkiej nr 263 pożar przyczepy rolniczej z balotami słomy w ilości 10 sztuk. Kierujący podczas jazdy zauważył, że na drugiej przyczepie zapaliła się słoma, po czym odczepił przyczepy od ciągnika rolniczego. Droga wojewódzka została całkowicie zablokowana.

 

Działania strażaków polegały na podaniu wody na palącą się przyczepę i słomę. Następnie przy pomocy będącego na miejscu zdarzenia ładowacza teleskopowego, palącą się słomę zepchnięto do przydrożnego rowu i dogaszono wodą.

 

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Sompolno, OSP Boguszyce, OSP Lubstów i OSP Ślesin.

 

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZAOSTRZENIE KAR ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO FUNKCJONARIUSZOM PO WYDARZENIACH W PASTUCHOWIE - ZAPOWIADA MSWIA KRADLI DROGIE KAMPERY I MASĘ INNYCH AUT. ZATRZYMALI ICH POLICJANCI Z WIELKOPOLSKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM - BĄDŹ WIDOCZNY