Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 12.08.2020 r. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ocena:

12 PRAW JAZDY ZATRZYMANYCH PRZEZ OSTATNI WEEKEND

03.07.2020 09:18

12 PRAW JAZDY ZATRZYMANYCH PRZEZ OSTATNI WEEKEND

Tylko w pierwszy weekend wakacji funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej policji zatrzymali 12 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym.


26 czerwca wszystkie dzieci zakończyły rok szkolny i rozpoczęły długo oczekiwane wakacje. Wolny czas najmłodszych pociech idzie w parze z urlopami wypoczynkowymi i wyjazdami w malownicze regiony Polski, do których każdy chce dotrzeć jak najszybciej. Należy jednak pamiętać, że nadmierna prędkość i brawurowa jazda to najczęstsza przyczyna wypadków drogowych. Konińscy policjanci postanowili wyjść naprzeciw pędzącym za szybko kierowcom i ostudzić ich entuzjazm.

 

Przez 3 dni konińska drogówka zatrzymała 12 praw jazdy. Rekordzista swoim osobowym BMW na trasie K-25 w terenie zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 65 kmh. Przez najbliższe 3 miesiące cała dwunastka będzie musiała zamienić swój dotychczasowy środek transportu na komunikację miejską lub rower.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków Żołnierz WOT uratował tonącego w jeziorze Logo