Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 12.08.2020 r. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Ocena:

POSIADAŁ BLISKO 400 GRAMÓW MARIHUANY W DOMU

30.06.2020 20:59

POSIADAŁ BLISKO 400 GRAMÓW MARIHUANY W DOMU

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie podczas przeprowadzonej interwencji w miejscu zamieszkania 24-latka, znaleźli blisko 400 gramów marihuany. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających lecz nie przyznał się do tego. Za powyższe przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.


W poniedziałek rano policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego konińskiej komendy otrzymali wezwanie do awantury syna z ojcem. W trakcie interwencji policjanci od ojca dowiedzieli się, że jego syn używając siekiery uszkodził drzwi do jego domu, a nastepnie wszedł do środka. Mężczyzna jednocześnie usprawiedliwył syna, że w inny sposób nie mógł się dostać do budynku, ponieważ złamał klucz w zamku. W trakcie tej rozmowy policjanci zauważyli jak młody mężczyzna wychodzi z domu przez okno. 24-latek został zatrzymany i skuty w kajdanki. Chłopak od początku był bardzo pobudzony, a jego wyjaśnienia nie układały się w logiczną całość.

 

Policjanci postanowili razem z ojcem wejść do środka budynku, by zobaczyć czy syn nie zniszczył wnętrza. Nie spodziewali się, że w pomieszczeniach mogą zobaczyć coś takiego. Zamiast uszkodzeń w domu funkcjonariusze zauważyli rozłożony namiot z aparaturą służącą do uprawy konopi. Na podłodze leżały kawałki liści oraz spore ilości suszu i szyszek marihuany. 

 

Młody mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 24-latek nie przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Teraz o jego losach zadecyduje Sąd. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków Żołnierz WOT uratował tonącego w jeziorze Logo