Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 06.08.2020 r. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Ocena:

CHCIAŁ SPALIĆ DOM Z RODZINĄ W ŚRODKU

30.06.2020 20:57

CHCIAŁ SPALIĆ DOM Z RODZINĄ W ŚRODKU

49-letni mieszkaniec gminy Ślesin chciał spalić dom z rodziną znajdującą się wewnątrz budynku. Mężczyzna chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Ślesinie. Usłyszał już prokuratorski zarzut usiłowania zabójstwa do którego się nie przyznał. Decyzja sądu wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt.


Sytuacja ta wydarzyła się wieczorem 20 czerwca. Funkcjonariusze otrzymali informacje, że w jednej z miejscowości gminy Ślesin mężczyzna podpalił poddasze swojego dom w którym znajdowała się jego żona wraz z dwójką dzieci w wieku 13 i 15 lat oraz szwagierka z 8-letnim dzieckiem.

 

49-latek podłożył ogień na poddaszu, a uciekając z domu powiedział swojej szwagierce, że ich spali. Na szczęście wszyscy domownicy zdążyli opuścić budynek, a strażacy ugasili pożar. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który po chwili został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

 

Mężczyzna dziś usłyszał prokuratorskie zarzut usiłowania zabójstwa do którego się nie przyznał. Decyzja Sądu wobec 49-latka zastosowano tymczasowy areszt. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu dożywocie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków Żołnierz WOT uratował tonącego w jeziorze Logo