Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena:

KOŁO - NIETYPOWY PRZEWÓZ PASAŻERA

04.06.2020 18:11

KOŁO - NIETYPOWY PRZEWÓZ PASAŻERA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali prawo jazdy 18-latce. Młoda kobieta na parkingu przy jednym z marketów jeździła slalomem pomiędzy stojącymi tam samochodami, a na bocznym podeście wiozła swojego 17-letniego kolegę.


2 czerwca br. po godz. 18:00 policjant na parkingu przy jednym z kolskich marketów zauważył za kierownicą młodą kobietę, która samochodem marki Honda jeździła pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Samo to zachowanie było nieracjonalne, ale szczytem nierozsądku był fakt, że po zewnętrznej stronie pojazdu, na bocznym podeście stał trzymając się ręką za dachowe relingi jej 17-letni kolega.

 

Funkcjonariusz wezwał patrol policji, który zatrzymał wskazany samochód kilka ulic dalej. Po przeprowadzeniu kontroli drogowej okazało się, że młoda kobieta uprawnienia do kierowania ma zaledwie od czterech miesięcy. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie, które naraziło na niebezpieczeństwo pasażera, policjanci zatrzymali 18-latce prawo jazdy. W najbliższych dniach zostanie skierowany wniosek do Sądu, który zadecyduje o wymiarze kary.

PKL lodzik Data: 05.06.2020 15:08 ID:12184
Koło stan umysłu,

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Zderzenie Busa z samochodem osobowym. Duży pożar budynku magazynowego z częściami samochodowymi oraz lakierni w Dobrej POSIADAŁ BLISKO 400 GRAMÓW MARIHUANY W DOMU Tragedia na Jeziorze Mikorzyńskim Samochód w wodzie CHCIAŁ SPALIĆ DOM Z RODZINĄ W ŚRODKU Zatrzymani za pobicie Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! OKRADŁA RODZICÓW NA PONAD 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH ZATRZYMANY WŁAMYWACZ, KTÓRY DOKONAŁ KRADZIEŻY RZECZY NA 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH