Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena: 1
1 0

NOWY KOMENDANT W KONINIE

04.06.2020 17:50

NOWY KOMENDANT W KONINIE

Od dziś Komenda Miejska Policji w Koninie ma nowego Zastępcę Komendanta. Został nim podinsp. Artur Rychliński. W dniu 04 czerwca 2020 roku Komendant Wojewódzki policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie podinsp. Arturowi Rychlińskiemu.


Dotychczasowy Zastępca nadkom. Roman Pankowski objął obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie.

 

Podinsp. Artur Rychliński jest jednym z najbardziej doświadczonych oficerów w konińskiej jednostce. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku. Od początku służby związany, z komórkami pionu prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Jego zaangażowanie, doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe zaowocowały awansami na wyższe stanowiska służbowe. W przeciągu 29-letniej kariery zajmował  m.in. stanowisko asystenta, specjalisty, kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji oraz Naczelnika Wydziału Sztab Policji. Od 22 lat dowodził nieetatową grupą rozpoznania minersko-pirotechnicznego KMP w Koninie oraz przez 17 lat pełnił funkcję instruktora wyszkolenia strzeleckiego.

 

Nowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy pewni, że doskonale odnajdzie się w nowej roli i sprosta stawianym wyzwaniom.