Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 30.05.2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Ocena:

29-LATEK ZATRZYMANY ZA DOKONANIE ROZBOJU

12.05.2020 19:48 (18 dni temu)

29-LATEK ZATRZYMANY ZA DOKONANIE ROZBOJU

Policjanci z Wydziału Patrolowo -Interwencyjnego i Wydziału Kryminalnego wspólnie zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który dokonał rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia w postaci noża. Okazało się również, że sprawca jest poszukiwany przez koniński Sąd. Wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Przewidziana kara za to przestępstwo wynosi do 12 lat więzienia.


Do rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia doszło 06 maja na jednej z konińskich ulic. 29 letni mężczyzna grożąc nożem innej osobie, doprowadził do jej bezbronności, a następnie dokonał kradzieży jej pieniędzy.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w ciągu kilkunastu minut od zdarzenia ustalili, kto jest odpowiedzialny za dokonanie tego przestępstwa i poinformowali o tym patrole w służbie. W trakcie sprawdzania swojego rejonu funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli mężczyznę, który odpowiadał podanemu rysopisowi. Mundurowi razem z kryminalnymi połączyli swoje siły i wspólnie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Konina.

 

Mężczyzna usłyszał prokuratorki zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia choć nie przyznał się do jego popełnienia. Decyzją Sądu został zastosowany wobec 29-latka tymczasowy areszt. Przewidziana kara za to przestępstwo wynosi do 12 lat więzienia.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


SPRAWCA, KTÓRY OSZUKAŁ PFRON NA BLISKO 2 MILIONY ZŁOTYCH TRAFIŁ ZA KRATKI KOLEJNE OSZUSTWO NA POLICJANTA APELUJEMY - SENIORZE ZOSTAŃ W DOMU, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ