Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 30.05.2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Ocena: -1
0 1

WPADŁ W RĘCE POLICJI GDY OKRADAŁ SWOJEGO SZEFA

05.05.2020 21:59 (24 dni temu)

WPADŁ W RĘCE POLICJI GDY OKRADAŁ SWOJEGO SZEFA

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ślesinie zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Skulsk, który przez ponad rok okradał swojego szefa, a przywłaszczone rzeczy sprzedawał na własna rękę. Policjantom udało się odzyskać skradzione mienie o wartości 42 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.


44-latek pracował w firmie, która zaopatrywała sklepy w części rolnicze, samochodowe, elektryczne, hydrauliczne, a także rowery i materiały budowlane. Mężczyzna swój plan działania miał bardzo prosty – załadować auto dostawcze w rzeczy, które miały być dostarczane do sklepu, a wolną przestrzeń ładunkową wypełnić tym co będzie potrzebne do jego własnego interesu.

 

Każdy nielegalny proceder prędzej czy później się kończy, a sprawca odpowiada za niego przed Sądem. Tak też było i w tym przypadku. Właściciel firmy zauważył, że jego pracownik w aucie służbowym posiada przedmioty, które nie były umieszczone na liście przewozowym. Postanowił więc o tym powiadomić funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ślesinie. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą.

 

Mężczyzna został zatrzymany, a na jego posesji odnaleziono skradzione akumulatory i opony rolnicze o wartości 2 tysięcy złotych. Policjanci wiedzieli, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Każdego dnia docierali do miejsc, w których 44-latek ukrywał skradzione rzeczy. Funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Ślesinie udało się w ten sposób odzyskać i zabezpieczyć mienie o wartości 42 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.  


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


SPRAWCA, KTÓRY OSZUKAŁ PFRON NA BLISKO 2 MILIONY ZŁOTYCH TRAFIŁ ZA KRATKI KOLEJNE OSZUSTWO NA POLICJANTA APELUJEMY - SENIORZE ZOSTAŃ W DOMU, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ