Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 08.04.2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Ocena:

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym

Koło 04.02.2020 09:16

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym

2 lutego 2020r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 14.12  otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym w Kole przy ul. Michała Kajki.


Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Koło nad Wartą i OSP Wrząca Wielka. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest pomieszczenie łazienki jednego z mieszkań na parterze. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru przy pomocy prądu wody. Prawdopodobnie przyczyną pożaru była wada przewodu kominowego. W wyniku pożaru spaleniu uległo pomieszczenie łazienki wraz z wyposażeniem. Pożar przez 1 godzinę i 53 minuty gasiło 16 strażaków.

 

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


W Koninie znaleziono zwłoki kobiety UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT POLICJI ZMIANA KIEROWNICTWA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W KONINIE 33-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI KALISZ - ARESZT DLA SPRAWCY FAŁSZYWYCH ALARMÓW NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM 5000 ZŁOTYCH KARY ZA NIESTOSOWANIE SIĘ DO ZASAD KWARANTANNY