Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 08.04.2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Ocena:

Trójka złodziei wpadła w ręce policjantów

Konin 03.02.2020 12:04

Trójka złodziei wpadła w ręce policjantów

Dwie kobiety w wieku 25 i 34 lata oraz 35-letni mężczyzna odpowiedzą za kradzież elektronarzędzi ze sklepu na ul. Jana Pawła II. Straty wyceniono na blisko 1200 zł. Część skradzionych przedmiotów policjanci już odzyskali.


Do kradzieży elektronarzędzi doszło w czwartek 23 stycznia. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Kilka dni później jedną z kobiet, natomiast druga jest przez policjantów poszukiwana. Wszyscy troje są mieszkańcami Konina. Ich łupem padły wiertarki, tackery, ostrzałka i wkrętarki. Część narzędzi zostawili w lombardzie i te policjanci już odzyskali. Los pozostałych natomiast jest na razie nie znany, ale wiele wniosą zeznania poszukiwanej 34-letniej kobiety.

 

Zatrzymana para usłyszała zarzuty kradzieży, do której się przyznali. Nie są oni obcy konińskim policjantom. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem, a grozi im do 5 lat więzienia.

 

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


W Koninie znaleziono zwłoki kobiety UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT POLICJI ZMIANA KIEROWNICTWA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W KONINIE 33-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI KALISZ - ARESZT DLA SPRAWCY FAŁSZYWYCH ALARMÓW NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM 5000 ZŁOTYCH KARY ZA NIESTOSOWANIE SIĘ DO ZASAD KWARANTANNY