Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 24.02.2020 r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Ocena:

Zatrzymani za kradzież elektronarzędzi

Koło 22.01.2020 16:05

Zatrzymani za kradzież elektronarzędzi

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 29-latka i 37-latka, którzy dokonali kradzieży w jednym ze sklepów wielobranżowych na terenie Koła. Złodzieje skradli elektronarzędzia warte ponad 1300 złotych. Część skradzionego mienia udało się funkcjonariuszom odzyskać.


16 stycznia br. stróże prawa zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej. Mężczyźni kilka dni wcześniej z jednego z kolskich marketów ukradli elektronarzędzia, a wśród nich m.in. akumulatory i ładowarki do akumulatorów. Skradziony towar oszacowano na ponad 1300 złotych. Gdy kryminalni przejrzeli zamontowany w sklepie monitoring, natychmiast rozpoznali sprawców tego czynu, bowiem byli oni już wcześniej notowani przez Policję za kradzieże. Informację przekazano wszystkim policjantom i jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali jednego ze spraców. Był nim 29-letni kolanin. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli część skradzionego asortymentu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jego kompan usłyszał zarzuty dzień później. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zaginęła 24-latka pochodząca z Konina Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego 17 – latka. Zatrzymany za nielegalne posiadanie broni Zaginął Mateusz Jasiński z Kamienia Ostrzeżenie meteo - silny wiatr Motocyklista potrącił pieszą na przejściu dla pieszych. Stracił prawo jazdy Niszczycielski wiatr Konin: kolejny akt wandalizmu w kościele Sprawca uszkodzenia mienia w kościele ustalony Wypadek na K92