Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 28.01.2020 r. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Ocena:

Pożar stogu w Pokojach

słupca 14.01.2020 10:22 (14 dni temu)

Pożar stogu w Pokojach

14 stycznia o godz. 2:19 dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Słupcy odebrał zgłoszenie o pożarze stogu w m.ci. Pokoje gm. Słupca. Początkowo ze zgłoszenia nie wynikało jak duży jest to pożar. Po dojeździe strażaków na miejsce okazało się, że pali się stóg złożony ze sprasowanych balotów słomy, który jest znacznych rozmiarów.


Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Słupca oraz OSP Kamień i Cienin Kościelny. Strażacy na miejscu podjęli decyzję, że będą kontrolować wypalanie się tego stogu, gdyż pożar opanował już całą jego powierzchnię. Ze względu, że stóg znajdował się blisko drogi, zabezpieczono teren w celu uniknięcia niebezpieczeństwa dla ruchu drogowego. Szczegóły dotyczące przyczyn pożaru ustala Policja, jednak nie wykluczone, że przyczyną było podpalenie.

 

Tekst: mł.ogn. M.Nachowiak; Zdjęcia: mł. ogn. D.Śrubas


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Tragiczny wypadek na Autostradzie A2 Wierzbinek – wpadł z narkotykami Sprawcy usiłowania włamania do Bitcoinów zatrzymani na gorącym uczynku” Rozrzucone butle z gazem propan – butan Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową Zatrzymani za kradzież elektronarzędzi ZATRZYMANY ZA NIELEGALNY TYTOŃ Pożary sadzy w kominach oraz w kotłowniach Przerwy w dostawie wody Wypadek w Rybnie