Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 09.08.2020 r. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Ocena:

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu.

Turek 13.01.2020 13:01

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu i odzyskali samochód dostawczy marki Mercedes Sprinter wartości ok. 100 tys. zł. Samochód został skradziony kilka godzin wcześniej w powiecie Starachowickim. Zatrzymanym mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


W niedzielę rano, 5 stycznia 2020 roku policjanci z Turku otrzymali informacje od funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach o tym, że na terenie gminy Dobra może znajdować się pojazd skradziony kilka godzin wcześniej na terenie powiatu Starachowickiego. Podjęte działania przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dobrej pozwoliły zatrzymać trzech mężczyzn w wieku 29, 30 i 34 lata pochodzących z województwa mazowieckiego.

 

Skradziony pojazd miał założone tablice rejestracyjne od innego samochodu. Na miejscu policjanci zabezpieczyli samochód osobowy, w którym ujawniono przedmioty służące do popełnienia przestępstwa. Dodatkowo okazało się, że jeden z mężczyzn poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy.

 

Jeszce tego samego dnia wszyscy zatrzymani mężczyźni zostali przekazani policjantom z KPP w Starachowicach i przetransportowani do jednostki prowadzącej sprawę. Tam usłyszeli zarzuty związane z kradzieżą samochodu.

 

Sąd w świetle zgromadzonych dowodów zastosował wobec wszystkich mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

 

Zatrzymanym mężczyzno grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł podczas kontroli drogowej Zatrzymany za kradzież rozbójniczą i uszkodzenie ciała Wypadek w Zagórowie Komunikat Groźny wypadek w Strzałkowie Pijany rowerzysta spowodował kolizję Pożar zboża na pniu Wypadek w Kłodawie Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków