Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 28.01.2020 r. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Ocena:

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu.

Turek 13.01.2020 13:01 (15 dni temu)

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu i odzyskali samochód dostawczy marki Mercedes Sprinter wartości ok. 100 tys. zł. Samochód został skradziony kilka godzin wcześniej w powiecie Starachowickim. Zatrzymanym mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


W niedzielę rano, 5 stycznia 2020 roku policjanci z Turku otrzymali informacje od funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach o tym, że na terenie gminy Dobra może znajdować się pojazd skradziony kilka godzin wcześniej na terenie powiatu Starachowickiego. Podjęte działania przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dobrej pozwoliły zatrzymać trzech mężczyzn w wieku 29, 30 i 34 lata pochodzących z województwa mazowieckiego.

 

Skradziony pojazd miał założone tablice rejestracyjne od innego samochodu. Na miejscu policjanci zabezpieczyli samochód osobowy, w którym ujawniono przedmioty służące do popełnienia przestępstwa. Dodatkowo okazało się, że jeden z mężczyzn poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy.

 

Jeszce tego samego dnia wszyscy zatrzymani mężczyźni zostali przekazani policjantom z KPP w Starachowicach i przetransportowani do jednostki prowadzącej sprawę. Tam usłyszeli zarzuty związane z kradzieżą samochodu.

 

Sąd w świetle zgromadzonych dowodów zastosował wobec wszystkich mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

 

Zatrzymanym mężczyzno grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Tragiczny wypadek na Autostradzie A2 Wierzbinek – wpadł z narkotykami Sprawcy usiłowania włamania do Bitcoinów zatrzymani na gorącym uczynku” Rozrzucone butle z gazem propan – butan Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową Zatrzymani za kradzież elektronarzędzi ZATRZYMANY ZA NIELEGALNY TYTOŃ Pożary sadzy w kominach oraz w kotłowniach Przerwy w dostawie wody Wypadek w Rybnie